INFORMACJE DLA RODZICÓW

Witaj na naszej stronie internetowej. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że do nas trafiłeś i – być może- zapiszesz do nas swoją pociechę na obóz w Funce.

INFORMACJE DOTYCZĄCE TERMINÓW:

Rejestracja na obozy odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny u dołu stron przypisanych konkretnym obozom. Należy wpisać dane dziecka i rodzica oraz wybrać termin. Otrzymacie Państwo zwrotnego e-maila z informacjami dotyczącymi przelewu zaliczki, pobrania karty kwalifikacyjnej (zakładka DO POBRANIA) oraz terminów wpłat.

WSZYSTKIE TERMINY OBOZÓW SĄ JESZCZE DOSTĘPNE. Jeśli na którymś obozie zapełni się lista uczestników, a jest to zwykle ilość ok. 25 uczestników obozu, wtedy zostanie zablokowana możliwość zarejestrowania się na dany obóz z formularzu zgłoszeniowym. Po prostu dany termin nie wyświetli się w rozwijanej liście terminów do wyboru. Oczywiście informacja dotycząca zapełnienia miejsc pojawi się również na stronie z opisem danego obozu.

ZAPISAŁEM DZIECKO NA OBÓZ – I CO DALEJ ?

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego powinni Państwo otrzymać e-mail zwrotny, w którym prosimy o wpłatę 200 zł zaliczki i wysłanie karty kwalifikacyjnej do naszego biura w Bydgoszczy, lub poprzez e-mail : funka@kp.zhp.pl  Jeśli nie otrzymaliście Państwo e-maila zwrotnego, prosimy o kontakt z biurem. 

KARTA KWALIFIKACYJNA 2019 KARTA KWALIFIKACYJNA POBIERZ TUTAJ

Do karty kwalifikacyjnej dołączamy druk RODO dotyczący danych osobowych dziecka i przetwarzania tych danych przez kadrę obozu i biuro HCEE Funka. 

Po wpłaceniu zaliczki oraz przesłaniu nam karty zgłoszeniowej możecie Państwo być spokojni o miejsce na obozie – rezerwacja zostaje wykonana automatycznie po otrzymaniu potwierdzenia przelewu na naszego e-maila. Nie wysyłamy indywidualnych wiadomości potwierdzających rejestrację dziecka – wraz z wpłatą zaliczki mogą być Państwo pewni, że można przywieźć pociechę w pierwszy dzień obozu.

Wpłaty reszty opłaty prosimy wnosić w terminie 7 dni przed rozpoczęciem obozu i przesyłać nam potwierdzenie przelewu całej kwoty. Od 2017 roku NIE MA MOŻLIWOŚCI OPŁACANIA OBOZÓW NA MIEJSCU W DNIU PRZYJAZDU.

DOJAZD DO OŚRODKA:

Dojazd na obóz jest indywidualny. Prosimy aby przywozić dzieci w okolicy godziny 12.00, gdyby nie było możliwości dowiezienia dziecka o tej porze, prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie ustalenia dogodnej dla Państwa godziny przyjazdu dziecka (tel. 609-483-282). Odbiór dzieci po obozie następuje o godzinie 10.00 w ostatnim dniu pobytu.

Ośrodek znajduje się 10 km od Chojnic, nad jeziorem Charzykowskim w miejscowości FUNKA 3 – Harcerskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce. W razie problemów ze znalezieniem Ośrodka proszę śmiało dzwonić pod numer 609-483-282, podpowiemy jak do nas dojechać.

 

REGULAMINY OBOZU I OŚRODKA POBIERZ TUTAJ

.

CO ZAPAKOWAĆ DZIECKU NA WYJAZD POBIERZ TUTAJ

Odzież i obuwie na każdą pogodę i kilka sztuk „na zmianę”

– dwie ciepłe bluzy, dwa komplety dresów, ubrania codzienne na każdą pogodę,         kurtkę przeciwdeszczową

– dwie pary obuwia sportowego, klapki, obuwie odkryte (sandały)

– czapkę, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy

– ręczniki i bieliznę

– piżamę

– środki toaletowe, spray na komary i krem z filtrem SPF

– latarkę

– torbę, nerkę lub plecaczek na wycieczki

– leki zażywane na stałe * prosimy przekazać wychowawcy po przyjeździe

 

UWAGA – NAJLEPSZE RZECZY NA OBÓZ TO TE, W KTÓRYCH DZIECKO CZĘSTO CHODZI  I CZUJE SIĘ SWOBODNIE – pozwoli to uniknąć obtarć  (nowe buty) i porzucenia rzeczy (dzieci często nie pamiętają jak wyglądają ich nowe ubrania zakupione na obóz)

 

Sprzęty elektroniczne dziecko zabiera na odpowiedzialność rodziców, prosimy aby ograniczyć zabieranie drogocennych sprzętów do minimum.

 

Dzieci mogą wziąć ze sobą na obóz kieszonkowe – na terenie Ośrodka znajduje się sklepik ze słodyczami.

 

Dzieci nie muszą posiadać śpiworów – domki wyposażone są w pościel.

W domkach nie ma TV, WI-FI, dostępu do Internetu ani żadnych sprzętów RTV AGD.