INFORMACJE DLA RODZICÓW

Witaj na naszej stronie internetowej. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że do nas trafiłeś i – być może- zapiszesz do nas swoją pociechę na obóz w Funce.

INFORMACJE DOTYCZĄCE TERMINÓW:

Rejestracja na obozy odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny u dołu stron przypisanych konkretnym obozom. Należy wpisać dane dziecka i rodzica oraz wybrać termin. Otrzymacie Państwo zwrotnego e-maila z informacjami dotyczącymi przelewu zaliczki, pobrania karty kwalifikacyjnej (zakładka DO POBRANIA) oraz terminów wpłat.

WSZYSTKIE TERMINY OBOZÓW SĄ JESZCZE DOSTĘPNE. Jeśli na którymś obozie zapełni się lista uczestników, a jest to zwykle ilość ok. 25 uczestników obozu, wtedy zostanie zablokowana możliwość zarejestrowania się na dany obóz z formularzu zgłoszeniowym. Po prostu dany termin nie wyświetli się w rozwijanej liście terminów do wyboru. Oczywiście informacja dotycząca zapełnienia miejsc pojawi się również na stronie z opisem danego obozu.

ZAPISAŁEM DZIECKO NA OBÓZ – I CO DALEJ ?

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego powinni Państwo otrzymać e-mail zwrotny, w którym prosimy o wpłatę 200 zł zaliczki i wysłanie karty kwalifikacyjnej do naszego biura w Bydgoszczy, lub poprzez e-mail : how.funka@gmail.com. Jeśli nie otrzymaliście Państwo e-maila zwrotnego, prosimy o kontakt z biurem.

Po wpłaceniu zaliczki oraz przesłaniu nam karty zgłoszeniowej możecie Państwo być spokojni o miejsce na obozie – rezerwacja zostaje wykonana automatycznie po otrzymaniu potwierdzenia przelewu na naszego e-maila. Nie wysyłamy indywidualnych wiadomości potwierdzających rejestrację dziecka – wraz z wpłatą zaliczki mogą być Państwo pewni, że można przywieźć pociechę w pierwszy dzień obozu.

Wpłaty reszty opłaty prosimy wnosić w terminie 7 dni przed rozpoczęciem obozu i przesyłać nam potwierdzenie przelewu całej kwoty. Od 2017 roku NIE MA MOŻLIWOŚCI OPŁACANIA OBOZÓW NA MIEJSCU W DNIU PRZYJAZDU.

DOJAZD DO OŚRODKA:

Dojazd na obóz jest indywidualny. Prosimy aby przywozić dzieci w okolicy godziny 12.00, gdyby nie było możliwości dowiezienia dziecka o tej porze, prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie ustalenia dogodnej dla Państwa godziny przyjazdu dziecka (tel. 609-483-282). Odbiór dzieci po obozie następuje o godzinie 10.00 w ostatnim dniu pobytu.

Ośrodek znajduje się 10 km od Chojnic, nad jeziorem Charzykowskim w miejscowości FUNKA 3 – Harcerskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Funce. W razie problemów ze znalezieniem Ośrodka proszę śmiało dzwonić pod numer 609-483-282, podpowiemy jak do nas dojechać.

REGULAMINY OBOZU I OŚRODKA

W niedługim czasie zamieścimy wszystkie obowiązujące dzieci regulaminy w formacie PDF, będą one udostępnione do wglądu w dziale DO POBRANIA.

CO ZAPAKOWAĆ DZIECKU NA WYJAZD

W niedługim czasie zamieścimy listę podstawowego wyposażenia obozowego dla dzieci – będzie dostępny w dziale DO POBRANIA.

 

Twitter widget by Rimon Habib - BuddyPress Expert Developer